Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб в ефірі програми «Великий Футбол» розповів про майбутнього суперника луганчан у Лізі Європи.
- У грандів мало інформації про нас. Спасибі Джермейну Ленсу, який повідомив голландцям, що «Зоря», наразі, найслабкіша команда. Це добре - нехай усі так думають. Ми, у свою чергу, будемо працювати і думати інакше.
- З приводу «Феенорда» можу сказати те, що команда дуже гарна. Усі стандарти у них награні, дуже багато високих футболістів. Гра буде не легкою, але шанси в нас є, - підсумував Юрій Вернидуб.