Як повідомляє британський ресурс Daily Mail, фани «червоних дияволів» планують акції протесту, у зв’язку з поганою трансферною політикою клубу.
Як повідомляє джерело, прихильники МЮ незадоволені невдалою трансферною політикою керівництва клубу, адже цього трансферного вікна «червоні дияволи» не підписали жодного топ-гравця. Вболівальники сприймають цей факт як недостатність інвестицій в клубі.