«На мій погляд, не має значення зірковість і статус форварда, якщо він не забиває м'ячів. «Динамо» в минулому сезоні отримало певну напругу в ситуації, коли в команді знаходилися два амбітних і приблизно однакових за якістю нападника, а на поле виходив тільки один. Інший в тій ситуації впадав у депресію і роздавав іміджево непривабливі для клубу інтерв'ю.
На мій погляд, Кравець (в хорошій формі і без травм) + Мбокані - добротний, збалансований підбір нападників для «Динамо» в нинішній ситуації. Третій, якщо ми говоримо про готового, «зіркового», забивного, може реально стати зайвим. Ми розуміємо, що це буде легіонер. Що йому необхідно буде влитися в нову команду максимально швидко. Голів від нього чекатимуть буквально відразу, тому часу на адаптацію давати ніхто особливо не буде. А навіщо, якщо згодом відновиться після травми Мбокані і буде грати в основному складі? Тому новий форвард, яким би зоряним він не був, потрапить в дуже непросту для себе ситуацію.
«Динамо» вже стільки разів «били в молоко» як з іменитими, так і з молодими-перспективними легіонерами, тому зараз повинно дуже добре подумати. Знову ж, вибір дуже непростий. І його виправданість зважувати необхідно.
Кравець в цій ситуації має декілька дуже серйозних плюсів. Він готувався до сезону з командою. Він знає вимоги тренерського штабу, тренерський штаб і команда знають його можливості. І мені, до речі, дуже сподобалося, як динамівці в своїх інтерв'ю категорично підтримували Артема.
Кожна хвилина на полі, кожен гол приносять Кравцю упевненість у власних силах. Впевненість, якої не вистачало йому. Впевненість, про яку забули всі ми.
І «простеньких» голів не буває! Краще 20 «простеньких» за сезон, ніж один, але шедевральний.
Депая в «Динамо»? Він повинен бути останнім йолопом, щоб після цього ЧС приїхати грати в українській лізі. Це буде типовим прикладом «футбольного регресу за бабло».