Новачками полтавської «Ворскли» стали Денис Оджукву та Юрій Семелітко.
Відзначимо, що обидва гравця поповнили склад «Динамо» U-19 лише на початку цього року, після розвалу київського «Арсеналу».


Новачками полтавської «Ворскли» стали Денис Оджукву та Юрій Семелітко.
Відзначимо, що обидва гравця поповнили склад «Динамо» U-19 лише на початку цього року, після розвалу київського «Арсеналу».

