Два гравця «Динамо» U-19 перейшли у «Ворсклу»

Футбол України 19 Серпня, 09:18 1110
Два гравця «Динамо» U-19 перейшли у «Ворсклу»   | 19-27
Два екс-захисника «Динамо» U-19 вже заявлені на новий сезон у складі полтавської «Ворскли».

Новачками полтавської «Ворскли» стали Денис Оджукву та Юрій Семелітко.

Відзначимо, що обидва гравця поповнили склад «Динамо» U-19 лише на початку цього року, після розвалу київського «Арсеналу».