Мілевський: «Моє повернення в Київ - це доля»

Динамо Київ 19 Серпня, 13:09 2565
Мілевський: «Моє повернення в Київ - це доля»   | 19-27
Сьогодні в аеропорт «Жуляни» прибув літак з «Хайдуком», який вже 20-го серпня на НСК «Олімпійський» проведе зустріч у рамках ЛЄ з «Дніпром». Особливий ажіотаж викликало повернення в Україну екс-динамівця і новачка хорватської команди Артема Мілевського, який у спілкуванні з пресою зізнався, що дуже хвилювався перед поїздкою в Київ:

- Я не був у Києві без двох тижнів рік. Готувався до поїздки в Київ, зараз присутнє легке хвилювання, бо давно не був удома. Коли летів, навіть не вдалося поспати через адреналін. Завтра буде цікавий день і сьогодні теж, так що є час.

- Ви відчували, що повернетеся в Київ?

- Була історія, ми дивилися жеребкування і коли випав «Дніпро», а потім ще дізналися, що гра буде в Києві, це було дуже цікаво. Моє повернення сюди - це як доля. Так що я дуже радий знаходитися в Києві.

- З ким після гри обміняєшся футболками?

- Не знаю, напевно, з Селезньовим. Ми ж друзі хороші.

- Ви думали про те, що завтра весь «Олімпійський» буде вболівати проти вас?

- Завтра на «Олімпійському» буде видно, хто за кого вболіває. Я зараз гравець команди «Хайдук» і ми приїхали в Київ, щоб домагатися позитивного для нас результату.

- Ви говорили, що ви змінилися. Може ці зміни є і в грі? Стали більше передач віддавати на партнерів

- А я мало грав на партнерів в «Динамо»? По-моєму я дуже багато грав. Завтра побачимо...

Євгенія Євдокимова