- Я не був у Києві без двох тижнів рік. Готувався до поїздки в Київ, зараз присутнє легке хвилювання, бо давно не був удома. Коли летів, навіть не вдалося поспати через адреналін. Завтра буде цікавий день і сьогодні теж, так що є час.
- Ви відчували, що повернетеся в Київ?
- Була історія, ми дивилися жеребкування і коли випав «Дніпро», а потім ще дізналися, що гра буде в Києві, це було дуже цікаво. Моє повернення сюди - це як доля. Так що я дуже радий знаходитися в Києві.
- З ким після гри обміняєшся футболками?
- Не знаю, напевно, з Селезньовим. Ми ж друзі хороші.
- Ви думали про те, що завтра весь «Олімпійський» буде вболівати проти вас?
- Завтра на «Олімпійському» буде видно, хто за кого вболіває. Я зараз гравець команди «Хайдук» і ми приїхали в Київ, щоб домагатися позитивного для нас результату.
- Ви говорили, що ви змінилися. Може ці зміни є і в грі? Стали більше передач віддавати на партнерів
- А я мало грав на партнерів в «Динамо»? По-моєму я дуже багато грав. Завтра побачимо...
Євгенія Євдокимова