Екс-півзахисник «Дніпра» та збірної України вважає, що Євген Коноплянка вже давно готовий до того, щоб виїхати до Європи.
«Вирішити для себе повинен насамперед сам Коноплянка. Моя думка, що потрібно їхати і робити це потрібно було ще рік тому, якщо не раніше. Боюся, що пересидіти може людина. Тут потрібно відштовхуватися від того, що йому потрібно. Видно було, що людина він талановита. Коли я був в «Дніпрі», він тренувався з нами півроку до того як в основний склад влився. Спочатку до нього були питання по самосвідомості, але потім він переборов. Був такий Каверін! За потенціалом він не гірше Коноплянки був. Але бачите як вийшло! Хтось зірка, а хтось так і залишився, лиш подаючи надію», - написав Калініченко на своїй конференції на Matchday.