Як повідомляє канал «Футбол 1», 21-річний атакуючий півзахисник «Шахтаря» Сергій Болбат найближчим часом може стати гравцем харківського «Металіста». «Жовто-сині» готові взяти гравця в оренду до кінця сезону.
Нагадаємо, що в минулому сезоні Болбат виступав на правах оренди за донецький «Металург».