Українські арбітр ФІФА Юрій Мосейчук і Сергій Лисенчук прокоментували рішення відмовитись від додаткових рефері за воротами в чемпіонаті України:
- Відмова від додаткових асистентів арбітрів – це, однозначно, був крок назад, - цитує Мосейчука канал «Футбол 1».
Сергій Лисенчук відзначив, що таке рішення були прийнято у зв’язку з економічною ситуацією в країні, також суддя висловив впевненість, що в майбутньому вони ще повернуться до такої практики.
- Додаткові арбітри – це додаткові затрати для клубів. Тому в зв’язку з нинішньою ситуацією було прийнято рішення відмовитись від додаткових пар очей на полі. Нехай це і є крок назад, але ми дочекаємось, коли в країні поліпшиться ситуація, і зробимо три кроки вперед. Будемо намагатися свою роботу виконувати якісно, впевнено і надійно без асистента арбітра.