Каталін Карп: «Мене не влаштувало, що в «Динамо» збираються орієнтуватися на українських гравців»

Динамо Київ 19 Серпня, 18:32 930
Каталін Карп: «Мене не влаштувало, що в «Динамо» збираються орієнтуватися на українських гравців»  | 19-27
Півзахисник молодіжної збірної Молдови та другої команди київського «​​Динамо» Каталін Карп може опинитися в «Зімбру».

Півзахисник молодіжної збірної Молдови та другої команди київського «​​Динамо» Каталін Карп може опинитися в «Зімбру».

20-річний футболіст тренується разом з «жовто-зеленими». Нагадаємо, нещодавно Каталін відмовився від переходу в іспанський «Гетафе» і знаходиться в пошуках нового клубу. Його контракт з «Динамо» закінчується через чотири місяці.

- Я симпатизую «Зімбру», є вихованцем цього клубу. Мені надали шанс підтримувати форму разом з футболістами «зубрів», - сказав Карпо в спілкуванні з кореспондентом SPORTS.md. - Я підпишу контракт з «Зімбру», якщо у мене не буде більш вигідних пропозицій від інших команд. Багато що залежить від бажання тренера «Зімбру» Олега Кубарева.

- Яка ситуація з твоїм нинішнім клубом - київським «Динамо»?

- У мене відбулася розмова з головним тренером і президентом. Вони сказали, що будуть більше орієнтуватися на українських гравців. Мене це не влаштувало, тому що я хотів вже перейти в першу команду.

- Усім відомо, що ти був на перегляді в іспанському «Гетафе». Чому не вдалося там закріпитися?

- Я відмовився. Мені запропонували аматорський, а не професійний контракт. Маю на увазі умови угоди. Не думав, що у вищій лізі чемпіонату Іспанії щось подібне можливо. Я проявив себе добре, головний тренер «Гетафе» Космін Контра хотів взяти мене на збори до Німеччини, але проблемою був представлений клубом контракт. Він мене не влаштував, і я відмовився.