Гості відразу оцінили красу «Олімпійського» - фотографували один одного на мобільні за столом для прес-конференцій.
«Нас четверо, - розповідає найстарший з чоловіків. - Двоє фотографів і двоє пишучих репортерів. Ні, ми не боялися летіли в Україну. У Києві все спокійно. А подібне ми пережили 20 років тому», - погляд у співрозмовника стає сумним при спогадах про війну Хорватії за незалежність.
На прес-конференції наставник «Хайдука» Ігор Тудор заявив, що у Києві команда відчуває себе у безпеці, розповідає «gazeta.ua».
«Ми чудово себе почуваємо. Думаємо виключно про футбол. Ніяких особливих побажань щодо безпеки свого перебування тут у нас не було.»
Прес-аташе «Хайдука» зазначив, що підтримувати команду буде група з 50 вболівальників.
«Через тиждень у Спліті наших фанатів буде 40 тисяч», - з посмішкою сказав представник команди.
Родзинкою матчу «Дніпра» з «Хайдуком» є наявність у складі «майстрів з моря» колишнього нападника київського «Динамо» та збірної України Артема Мілевського.
«Ми знаємо, що Артем був класним гравцем. Зараз рано ще оцінювати його гру, - розповідають хорватські журналісти. - Ми сподіваємося на його успішний камбек у футбол.»