Артем Кравець: «Ребров - молодий фахівець, прогресивний. Всім подобається його підхід до тренувань, його тактика»

Динамо Київ 20 Серпня, 08:07 1043
Артем Кравець: «Ребров - молодий фахівець, прогресивний. Всім подобається його підхід до тренувань, його тактика»  | 19-27
Зроблена тренером «Динамо» ставка на українських футболістів досить швидко дала результат. Форвард Артем Кравець - один із тих, хто не тільки отримав місце в складі, але і вперше в кар'єрі відзначився хет-триком у ЧУ, - пишуть «Вести».

Зроблена тренером «Динамо» ставка на українських футболістів досить швидко дала результат. Форвард Артем Кравець - один із тих, хто не тільки отримав місце в складі, але і вперше в кар'єрі відзначився хет-триком у ЧУ, - пишуть «Вести».

- Відчуваєте себе героєм після матчу з «Іллічівцем»?

- Приємно звичайно. Бажання забивати завжди було, а тепер ще й хочеться повторити досягнення. Минулого разу три голи за матч забивав за дубль кілька років тому. Взагалі, головне, що команда виграла, а вітали в основному близькі люди. Так що якоїсь додатковогї уваги не було, але мені це й не потрібно. Мене навіть на вулиці рідко впізнають, так що на нав'язливу увагу скаржитися приводу немає.

- До речі, про матч з «Валенсією» в 2009-му, коли відзначилися дублем, часто згадуєте?

- Мабуть, це за мене частіше згадують. Так, був такий етап у житті, але це вже давно в минулому.

- Як вам працюється з Сергієм Ребровим?

- Чудово. Він молодий спеціаліст, прогресивний. З ним я адже працював, ще коли він був помічником старшого тренера дубля. Всім в команді подобаються його підхід до тренувань, його тактика. Та й поза полем атмосфера відмінна, вся команда ще більше зблизилася.

- У середу «Дніпро» гратиме на «Олімпійському» з «Хайдуком». Плануєте піти на матч?

- Якщо буде така можливість, то обов'язково піду, щоб повболівати за дніпрян, тим паче там є багато друзів.

- У Києві зараз живуть футболісти «Шахтаря». Спілкуєтеся з кимось?

- Так, ми з дружиною зустрічалися недавно з Віталієм Віценцем і його дружиною.

- А самі де любите проводити час в місті?

- Зараз я в Києві буваю все рідше, так як живу за містом, в Бориспільському районі.

- Часто доводиться спілкуватися зі співробітниками ДАІ?

- Останнім часом щось приводу не було (посміхається). Пам'ятається тільки, що зупинили по якомусь плані-перехопленні, шукали машину, нібито схожу на мою. Але все обійшлося, просто перевірили документи. Навіть автограф не просили, не впізнали (сміється).

- Чи обговорюєте в команді ситуацію в країні?

- Це актуально для будь-якого громадянина країни. Спілкуємося між собою, читаємо новини, намагаємося якось допомагати, переживаємо... Дуже хочеться, щоб це все швидше закінчилося, але дуже складно внести в це значний вклад.

- Вам пропонували виставити щось зі своїх речей на аукціон, щоб зібрати гроші для армії?

- Ні. Та й не думаю, що хтось багато заплатить, наприклад, за мою футболку. Але якщо пропозиція надійде, я із задоволенням візьму участь.

В'ячеслав Лашук