Президент познанського «Леха» Кароль Клімчак, у інтерв'ю польським ЗМІ, відповів на чутки, щодо переходу Лукаса Теодорчіка до «Динамо» Київ.
«Перехід Теодорчіка до «Динамо» Київ? Я про це не знаю», - розповів Клімчак.
«Сьогодні зранку я прочитав про можливий трансфер Лукаса до «Динамо» на одному з порталів, але мені про це нічого невідомо», - завершив президент «Леха».