В чемпіонаті України скасовано «золотий матч»

Динамо Київ 20 Серпня, 12:21 1605
В чемпіонаті України скасовано «золотий матч»  | 19-27
Федерація футболу України та Прем'єр-ліга прийняли рішення скасувати «золотий матч» чемпіонату України

Федерація футболу України та Прем'єр-ліга прийняли рішення скасувати «золотий матч» чемпіонату України, повідомляє ПроСпорт.

Відтепер доля золотих медалей чемпіонату визначатиметься виключно за підсумками регулярного сезону.

Якшо у двох команд буде однакова кількість очок, то чемпіон визначатиметься за наступним критерієм: - краща різниця забитих і пропущених м'ячів; - більша кількість забитих м'ячів; - матчі між собою; - більша середня оцінка у конкурсі «Чесна гра» (за результатами усіх матчів); - жеребкування.

Зазначимо, що «золотий матч» проводився лише одного разу. У сезоні 2005/06 «Шахтар» і «Динамо» набрали однакову кількість очок, а у «золотому матчі» донеччани перемогли з рахунком 2:1.