, повідомляє Футбол 24
«Барселоні» офіційно заборонено здійснювати трансфери протягом двох найближчих трансферних вікон, починаючи з зими 2015-го. До 31 серпня цього року каталонці ще мають право підписувати футболістів.
Тепер боси «Гордості Каталонії» мають намір подавати апеляцію в Арбітражний Трибунал Лозанни.