Головний тренер команди U-18 Олег Кузнєцов викликав до лав збірної сімох динамівців. Серед них голкіпер Дмитро Фастов, захисники Богдан Михайліченко та Сергій Чоботенко, півзахисники Олександр Тимчик і Володимир Шепелев, а також нападники Ростислав Тарануха та Олексій Щебетун.
У першому матчі «синьо-жовтим» протистояла Словаччина. В драматичному поєдинку нашій збірній вдалось вирвати перемогу із рахунком 3:2. Перший гол у складі України забив «гірник» Фурсов, а ще два м’ячі, у тому числі переможний, на рахунку динамівця Олексія Щебетуна. Він відзначився на 20-й та 71-й хвилинах.
Наступний матч підопічні Олега Кузнєцова проведуть 21 серпня проти команди Японії, а 23 серпня відбудуться стикові поєдинки.