Дубль динамівця приносить Україні (U-18) перемогу на старті турніру в Чехії

Динамо Київ 20 Серпня, 13:17 613
Дубль динамівця приносить Україні (U-18) перемогу на старті турніру в Чехії  | 19-27
Юнацька збірна України, складена з футболістів 1997 року народження, вчора розпочала свій виступ у турнірі «Вацлава Єжика», що проходить в Чехії.

Головний тренер команди U-18 Олег Кузнєцов викликав до лав збірної сімох динамівців. Серед них голкіпер Дмитро Фастов, захисники Богдан Михайліченко та Сергій Чоботенко, півзахисники Олександр Тимчик і Володимир Шепелев, а також нападники Ростислав Тарануха та Олексій Щебетун.

У першому матчі «синьо-жовтим» протистояла Словаччина. В драматичному поєдинку нашій збірній вдалось вирвати перемогу із рахунком 3:2. Перший гол у складі України забив «гірник» Фурсов, а ще два м’ячі, у тому числі переможний, на рахунку динамівця Олексія Щебетуна. Він відзначився на 20-й та 71-й хвилинах.

Наступний матч підопічні Олега Кузнєцова проведуть 21 серпня проти команди Японії, а 23 серпня відбудуться стикові поєдинки.