Як повідомляє сайт УЄФА, дніпрянам належить зіграти одну домашню гру, рамках Ліги Європи, за пустих трибун.
При цьому, «Дніпро» забов’язаний виплатити штраф у розмірі 50 тисяч євро.
Також клубові призначено випробувальний термін строком на два роки.
Нагадаємо, «Дніпро» покарано через сутичку фанів у матчі з «Копенгагеном», котрий відбувся 30-го липня.