Дисциплінарний комітет УЄФА покарав «Фейеноорд» за поведінку вболівальників у матчі 3-го відбіркового раунду Ліги чемпіонів проти «Бешикташа» (1:2), повідомляє офіційний сайт організації, - інформує «СЕ».
Під час зустрічі, що відбулася в Роттердамі: 30 Липня, фанати кидали на поле піротехніку, влаштували безлади, а також дозволили собі расистські вигуки. За підсумками засідання було прийнято рішення закрити фанатську трибуну на найближчий матч єврокубків, а також оштрафувати голландців на 45 тисяч євро.
Нагадаємо, найближчі матчі в єврокубках «Фейеноорд» проведе з «Зорею». Перша зустріч відбудеться в Україні 21 серпня, матч у відповідь - в Роттердамі 28-го.