Вихованець київського «Динамо» підсилить клуб Другої ліги

Динамо Київ 20 Серпня, 17:46 1087
Вихованець київського «Динамо» підсилить клуб Другої ліги  | 19-27
22-річний універсальний атакуючий півзахисник Вадим Гриппа посилить друголіговий «Арсенал-Київщину».

22-річний універсальний атакуючий півзахисник Вадим Гриппа посилить друголіговий «Арсенал-Київщину».

Як стало відомо football.ua, вже найближчим часом він буде дозаявлений білоцерківським клубом, який на даний момент займає 8-е місце у другій українській лізі.

Раніше Грипа багато років провів в клубній структурі київського «Динамо», викликався в юнацькі збірні України. У 2012-2013 роках відіграв грав у складі ризької «Даугави» 37 матчів в чемпіонаті, відзначився 9 голами. При ньому команда з глибин турнірної таблиці піднялася на 4-е місце у вищій лізі своєї країни.