Післяматчева прес-конференція головного тренера «Хайдука»

Динамо Київ 20 Серпня, 18:54 1257
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Хайдука»      | 19-27
Головний тренер «Хайдука» Ігор Тудор у післяматчевій прес-конференції поділився з журналістами враженнями від гри проти дніпропетровського «Дніпра» (2:1):

Головний тренер «Хайдука» Ігор Тудор у післяматчевій прес-конференції поділився з журналістами враженнями від гри проти дніпропетровського «Дніпра»:

- Сьогоднішній матч показав, що «Дніпро» - сильна команда з сильними футболістами. Шанси мали і вони і ми. Гра дала певні результати, з якими ми будемо рухатися далі.

- НСК «Олімпійський» бачив золоті роки багатьох видатних голкіперів, що скажете про свого воротаря? На вчорашній конференції Ви говорили, що вивчили повністю гру «Дніпра», сильні і слабкі сторони команди, що скажете тепер про гру дніпрян?

- Воротар грав дуже добре сьогодні, я його вітаю з хорошою грою, що стосується самого матчу, все, що ми знали про дніпрян, виправдалося, сьогодні не було ніяких сюрпризів для нас.

- Які шанси є для «Хайдука» і чи може він йти далі з рахунком 2:1?

-Для мене найбільш важливі дві речі - бути впевненим у якісній грі, і щоб «Хайдук» розвивався, що стосується сьогоднішнього матчу, команда показала гру на 70%.

- «Дніпро» з Коноплянкою і Матеусом і без - дві різні команди? Ваша команда в цілому справилося з грою?

- Мене не здивував ні склад, ні перестановки. Це частина змагань, і без двох футболістів команда трохи інша, але це взагалі вже не актуально.

- Як прокоментуєте гру Мілевського?

- Я не коментую окремих футболістів.