Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич в післяматчевій прес-конференції поділився з журналістами враженнями від гри з «Хайдуком»:
- В Інтернеті з'явилася інформація про те, що Ви віддаєте пріоритет виступу в чемпіонаті України, а не в Лізі Європі, як це можете прокоментувати?
- Будь-тренер ставить на перше місце ігри в національному чемпіонаті, в чемпіонаті рідної країни, але це не означає, що не треба старатися в Лізі Європи.
- Враження, ніби ви не задоволені змістом гри. Що не виконувалося в команді, що повинно було?
-Реалізація. Футболісти, які повинні багато забивати, не реалізували моменти, це стосується Зозулі, Селезньова, Калініча. Захисники грають, а нападники мовчать, сьогодні вони мали багато шансів, щоб забити гол.
- Чим здивував воротар «Хайдука»?
- Після такої гри його можна спокійно брати в збірну.
- Яку установку дали Шахову, що він забив гол?
- Я його просто попросив підсилити гру.