Післяматчева прес-конференція головного тренера «Дніпра»

Динамо Київ 20 Серпня, 19:08 1376
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Дніпра»       | 19-27
Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич в післяматчевій прес-конференції поділився з журналістами враженнями від гри з «Хайдуком» (2:1):

Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич в післяматчевій прес-конференції поділився з журналістами враженнями від гри з «Хайдуком»:

- В Інтернеті з'явилася інформація про те, що Ви віддаєте пріоритет виступу в чемпіонаті України, а не в Лізі Європі, як це можете прокоментувати?

- Будь-тренер ставить на перше місце ігри в національному чемпіонаті, в чемпіонаті рідної країни, але це не означає, що не треба старатися в Лізі Європи.

- Враження, ніби ви не задоволені змістом гри. Що не виконувалося в команді, що повинно було?

-Реалізація. Футболісти, які повинні багато забивати, не реалізували моменти, це стосується Зозулі, Селезньова, Калініча. Захисники грають, а нападники мовчать, сьогодні вони мали багато шансів, щоб забити гол.

- Чим здивував воротар «Хайдука»?

- Після такої гри його можна спокійно брати в збірну.

- Яку установку дали Шахову, що він забив гол?

- Я його просто попросив підсилити гру.