Євген Селезньов: «Дуже погано, що ми не граємо у себе вдома. Ми потребуємо підтримки»

Динамо Київ 20 Серпня, 20:53 806
Євген Селезньов: «Дуже погано, що ми не граємо у себе вдома. Ми потребуємо підтримки»  | 19-27
Форвард дніпропетровського «Дніпра» Євген Селезньов поспілкувався з журналістами після перемоги над «Хайдуком».

Форвард дніпропетровського «Дніпра» Євген Селезньов поспілкувався з журналістами після перемоги над «Хайдуком».

- Наскільки складно було сьогодні? Візуально «Дніпро» мав більшу перевагу, тим не менш...

- Але не забили багато голів…

- Так, не вийшло. У першому таймі особливо...

- Так, дуже багато моментів мали. Залишається тільки працювати над реалізацією. Команда створювала моменти, а ми не реалізовували. Це наша вина, виходить.

- Так ви не працюєте над реалізацією? Ви після кожного матчу так кажете…

- А що я мені ще казати? У мене 6 ігор - 0 голів. Що мені сказати?

- Наскільки сьогодні не вистачало атакуючих півзахисників, Коноплянки, Матеуса?

- Для команди - це важливі гравці, звичайно, їх не вистачає.

- Що сказав Мирон Богданович у перерві? Як треба було переломити хід гри, при тому, що «Дніпро» мав перевагу?

- Треба просто було реалізовувати моменти, от і все. Вони то у нас були, потрібно було тільки реалізувати.

- У підсумку, задоволені результатом?

- Ні, повинні були забивати більше.

- Чи досить цього результату для перемоги?

- Подивимося в Спліті.

- Що стало причиною пропущеного голу?

- Плутанина. Власно кажучи, я не дуже пам’ятаю цей момент. Там якась метушня, відскок, удар - відскок.

- Що трапилося із командою у другому таймі?

- Хотіли забити, бігли усією командою вперед, розкривалися, наривалися на контратаки.

- Який результат влаштує команду у виїзній грі?

- Який дозволить нам пройти далі, такий і влаштує.

- Відчували психологічний тиск? Бо в першому таймі було дуже чутно вболівальників «Хайдуку», хоча їх було не дуже багато.

- В першу чергу, дуже погано, що ми не граємо у себе вдома. Ми виходили в Лігу чемпіонів… А вважай - граємо на виїзді. Зрозуміло, що ми граємо в Україні, але наш стадіон - «Дніпро». На кожну гру він повністю заповнюється. А тут при такому стадіоні - 10 тисяч. Це не те, що ми чекали, не те, що хотіли. Це важливі ігри, і ми потребуємо підтримки. Думаю, грай ми вдома, був би зовсім інший результат. Поки маємо, що маємо.

- Ви же знаєте, що УЄФА покарала клуб за поведінку вболівальників «Дніпра»...

- Я розумію, я нікого в цьому не звинувачую. Я просто констатую факт. Другу гру в Європі ми граємо, вважай, на виїзді. Це не наш стадіон, не наше поле. Але це ні в якому разі нас не виправдовує, я просто кажу як є.

- Яка була ваша задача, коли вийшов Шахов? Він передавав вам якісь цінні вказівки від Маркевича?

- Я повинен був зіграти лівого півзахисника.

- Ви повинні були зайняти місце Жені Коноплянки?

- Та ні. Я і Коноп різні гравці, в нас різні завдання.

- Як вам сьогоднішня підтримка трибун?

- Підтримували нас, проте, я ще раз кажу, що це не «Дніпро-Арена».

- Артем Мілевський казав, що хотів помінятися з вами футболками...

- Так, ми помінялися. Ми з ним перекинулися парою слів до матчу, після матчу. Сказали, що побачимося в Хорватії.