- Я не знаю, чи виведу «Лех» на наступну гру. Також я не знаю, чи буде у цій грі приймати участь Лукас Теодорчік, - повідомив Хробак.
Зазначимо, що сьогодні у польських ЗМІ з'явилось повідомлення про те, що київське «Динамо» згодне заплатити за Теодорчіка не 4 мільйони євро, як повідомлялось раніше, а 3,5 мільйони.