НСК «Олімпійський» вітає Артема Мілевського. ВІДЕО

Динамо Київ 20 Серпня, 21:57 4840
НСК «Олімпійський» вітає Артема Мілевського. ВІДЕО         | 19-27
Коли Мілевській покидав київське «Динамо», одні хрестилися від щастя, інші ридали від горя.

Проте, куди б його не заносило долею, футбольна спільнота завжди пильно слідкувала за його життям та кар’єрою. Пройшовши багато випробувань, врешті решт, Артем опинився в хорошому клубі.

У стані хорватського «Хайдуку», екс-динамівець стрімко набирає форми, та цілком може стати першим форвардом команди.

Волею долі, трапилось так, що жереб звів «Хайдук» з дніпропетровським «Дніпром» у кваліфікаційному раунді Ліги Європи, а події в Україні змусили «Дніпро» приймати суперника у Києві. Таким чином, Артем Мілевській мав змогу ще раз зіграти на своєму, колись рідному стадіоні.

НСК «Олімпійський» дуже бурхливо відреагував на це повернення. Стоячи, з оплесками та під скандування «Міля, Міля» - зустріли вболівальники колишнього форварда «Динамо», який замінив свого нового колегу Антона Магліцу на 77 хвилині гри.