Євген Селезньов: «Рівень у Мілевського завжди був хороший»

Динамо Київ 21 Серпня, 07:53 1517
Євген Селезньов: «Рівень у Мілевського завжди був хороший»  | 19-27
Післяматчевий коментар Євгена Селезньова стосовно результату поєдинку «Дніпро» - «Хайдук», який завершився мінімальною перемогою дніпрян (2:1).

Післяматчевий коментар Євгена Селезньова стосовно результату поєдинку «Дніпро» - «Хайдук», який завершився мінімальною перемогою дніпрян (2:1).

- Женя, ми зараз переглянули статистичні дані і побачили, що у «Дніпра» була просто фантастична перевага над «Хайдуком» за кількістю ударів по воротах. Але чому тоді рахунок лише 2:1 і команда програвала по ходу зустрічі?

- Бо не забили ті, хто повинен був, в тому числі і я, - цитує Селезньова офіційний сайт «Дніпра».

- Може воротар зловив кураж?

- Складно сказати, може ми слабкі.

- Але ви все-таки виграли...

- Вигравати повинні були з більшим рахунком. Але коли не забиваєш стільки голів, можна говорити про те, що або не в формі знаходишся, або про свою слабкість. Хоча в принципі грали добре, старалися, але ви бачили, що на останній стадії не виходило.

- Підсумковий рахунок дає привід для оптимізму?

- Так, ми все-таки виграли, але в Спліті буде важкий матч. Треба буде перемагати. Зараз же можу вибачитися перед командою за незабиті м'ячі.

- Ви обмінялися футболками з Артемом Мілевським?

- Так, обмінялися.

- Як охарактеризуєте його гру?

- Він багато пропустив, але було видно його бажання, а рівень у нього завжди був хороший.