Дмитро Хомченовський: «У Роттердамі шанси у всіх рівні»

Динамо Київ 21 Серпня, 23:09 669
Дмитро Хомченовський: «У Роттердамі шанси у всіх рівні»   | 19-27
Після гри з роттердамським «Фейеноордом» півзахисник «Зорі» Дмитро Хомченовський поспілкувався з журналістами.

- Які враження від сьогоднішнього матчу?

- Враження тільки позитивні. Гарна команда і гарний футбол. Я вважаю, що ми зіграли непогано, тому тільки позитивні враження від матчу.

- Чи було завдання грати саме флангами?

- Так, ми будували гру на контратаках. Тому і будували свою гру через фланги. В принципі, таке завдання нам і поставив тренер.

- Що у перерві просив тренер?

- Юрій Миколайович (Вернидуб – Ред.) просив, щоб ми трошки додали, бо вальяжно почали грати у першому таймі, а у другому додали і почали виникати моменти, як у їхніх воріт, так, що погано, і у наших воріт.

- А після матчу, що казав?

- Казав, що 1:1 непоганий результат і шанси є, як у них так і у нас. Поїдемо в Голландію і будемо добувати позитивний результат.

- В Голландії в якому статусі буде виступати «Зоря» - фаворита чи аутсайдера?

- Шанси рівні. Як ви сьогодні бачили – ми майже ні в чому не поступались.

- За рахунок чого будете здобувати позитивний результат в Голландії?

- За рахунок самовіддачі і агресивної гри.

- Сьогодні ви грали разом з новачком команди – Сагбефія. І показали дуже непогану гру. Вже звикли один до одного?

- Ми намагаємось одразу приймати в колектив, тому день-другий і ми вже кожен з кожним нормально спілкуємось. Як на полі, так і поза ним.

- Взагалі, відчуваєте, що налагоджується ваш зв’язок?

- Звичайно, пройшло дуже мало часу, але, я думаю, що з кожним разом буде все краще й краще.

- Чи здивував вас «Фейеноорд»?

- Суперник дуже серйозний, команда не перший рік у єврокубках, тому, як він може не здивувати?

- Наступний матч, який відбудеться у Роттердамі, можна назвати матчем року для «Зорі»?

- Я думаю, що для нас у Лізі Європи усі матчі - матчі року. Вже гарно, що ми сюди вийшли.

- Наскільки важливо вашій молодій команді потрапити у єврокубки?

- Це шанс для кожного проявити себе та показати усім чого він гідний. І, можливо, отримати запрошення у якийсь великий клуб.

- Можете порівняти підтримку трибун в Києві і в Луганську?

- Звичайно, що рідне місто краще, але й тут підтримка нічим не поступається.