- Що можете сказати по сьогоднішній грі, чому так склалося, що знову пропущений м’яч вдома. В чому причина?
- Можливо, нестача досвіду в цих матчах, можливо не до кінця сконцентрованими були. Багато факторів, тільки перший раз виступаємо, але я вважаю, що для першого разу доволі непогано.
- Вернидуб залишився задоволений після матчу?
- Задоволений, я гадаю, залишився задоволений. Непоганий результат, з яким спокійно можна грати в Голландії.
- На матч відповіді будете налаштовуватись на пробивання пенальті?
- (Сміється) Ну якщо будуть, будемо, щось думати і робити. Не знаю, подивимось як складеться гра. Будемо вигравати!
- Будете їх відпрацьовувати?
- Та ні навіщо і так вмію.
- Як вважаєте, в матчі відповіді, «Фейєнорд» додасть в ігровому плані?
- Я думаю, вони нас подивились і гадаю, що тепер будуть готуватися ще більш серйозніше.
- Але результат більше влаштовує «Фейєнорд»…
- «Мольде» також влаштовував. Будемо битися, що поробиш.