Як повідомляє terrikon.com, «Динамо» домовилося з «Лехом» про перехід форварда Лукаша Теодорчіка.
Нападаючий обійдеться київському клубу в 4 мільйони євро, контракт буде підписаний за схемою «3+1».
Сьогодні Теодорчік має прибути в Київ для проходження медогляду.