«Я не можу жити в країні, де люди ходять по вулиці з кулеметами, не можу ризикувати життям моєї родини», - цитує Гомеса isport.ua, посилаючись на видання TyCSports.
«Я продовжую контактувати з «Металістом», щоб знайти спільне рішення, як я зможу цивілізовано покинути клуб. У Харкові не хочуть розглядати варіанти з орендою - тільки продаж. Це логічно, адже вони хочуть повернутися гроші, витрачені на мій трансфер, але в умовах сучасного ринку просити за мене сім мільйонів євро - це дико.
Нам потрібно знайти такий варіант, який влаштує всіх», - резюмував аргентинець.