«Динамо» відпустило Тремулінаса в «Севілью»

Динамо Київ 22 Серпня, 10:08 1544
«Динамо» відпустило Тремулінаса в «Севілью»  | 19-27
Київське «Динамо» продовжує розвантажувати склад.

Після продажу Брауна Ідейє в англійський «Вест Бромвіч Альбіон» (10 млн євро) і прощання з Огненом Вукоєвичем (повернувся в загребське «Динамо») столичний клуб покине Бенуа Тремулінас. Він перебирається в іспанську «Севілью», яка у статусі переможця Ліги Європи не так давно програла в матчі за Суперкубок УЄФА «Реалу». Севільці відпустили в «Ліверпуль» свого основного лівого захисника Морено і були стурбовані пошуком заміни.

Тремулінас, який навесні 2014 виступав на правах оренди за «Сент-Етьєн», а влітку, після відмови французького клубу викупити його контракт у «Динамо», повернувся до Києва, відправився в Севілью на медогляд. Це підтвердив генеральний директор українського клубу Резо Чохонелідзе. Планується, що угода з одним з найсильніших клубів Іспанії буде розраховане на три сезони, а «Динамо» нібито отримає за футболіста 3 млн євро, інформує vesti.ua.

Нагадаємо, що влітку 2013 року «Динамо» витратило на придбання Тремулінаса в два рази більше - 6,5 млн, а портал transfermarkt.de оцінює французького легіонера киян в 6 млн.