Відомий телекоментатор Віктор Вацко у своїй конференції на matchday.ua висловився стосовно можливого новачка київського «Динамо».
«У 2012-му році Теодорчику був 21 рік, він виступав за «Полонію» з Варшави, у якої були серйозні фінансові проблеми і яка не платила зарплатні футболістам, тож їх можна було «висмикувати» задешево. Для «Карпат» - це хороший варіант.
Уже тоді Лукаш виділявся своїми фізичними та атлетичними даними, непоганою швидкістю, роботою на команду, в тому числі у відборі, якісною грою в повітрі.
З іншого боку, тоді його футболу не вистачало зарядженості на гол, здатності загострювати атаки. Для тодішнього футболу «Карпат» (а тренером був Костов) було важливо, щоби нападник вмів брати активну участь також у швидкому контролі м'яча внизу. У Лукаша цього не було.
У «Леху», схоже, він змужнів, додав у досвіді та впевненості і перетворився на добротного забивного центрфорварда. Суджу зі статистики - ігор не бачив.
Стосовно рішення «Динамо», певний скепсис у мене є. Проте, враховуючи ситуацію у нашій країні, яка, звичайно, впливає на бажання іноземних футболістів їхати у наш чемпіонат, враховуючи кулуарну інформацію про преспективи чинних динамівських іноземців, враховуючи той факт, що наш чемпіонат найближчим часом суттєво понижуватиметься у рівні, варіант із Теодорчиком може дійсно спрацювати.
З.І.: Ну і в Артема Кравця будуть хороші шанси на успішну конкуренцію з поляком!», - зазначив Вацко.