Грегор Балажіц: «Україна – прекрасна красива країна, де люди заслуговують бути щасливими»

Футбол України 22 Серпня, 13:53 866
Грегор Балажіц: «Україна – прекрасна красива країна, де люди заслуговують бути щасливими»   | 19-27
Словенський легіонер «Карпат» Грегор Балажіц про нинішню неспокійну ситуацію в Україні.

- Раніше у «Карпатах» було більше легіонерів. Зараз ти практично сам залишився. Як себе почуваєш у зв’язку із цим?

- Ще є Муртаз Даушвілі. Але за 4 роки перебування у Львові відчуваю себе майже українцем. Не існує помітної різниці, що хтось грає вдома, а ми сюди приїхали. І у клубі, і у місті почуваю себе повністю комфортно.

- Тим не менше, багато іноземців залишили Україну. Чи не було у тебе таких думок? І що взагалі скажеш про нинішню ситуацію?

- Про це важко говорити. Дуже хочеться, щоб все було, як раніше, щоб всі жили у мирі та злагоді. Україна – прекрасна красива країна, де люди заслуговують бути щасливими. Ми з дружиною постійно радились про ситуацію, коли розгортались події взимку у Києві, потім у Криму… Страх певний з’явився, однак у Львові все спокійно, - зазначив Балажіц у інтерв'ю офіційному сайту Прем'єр-ліги.