- Руслан, вийшла складна гра в психологічному плані, оскільки команда програвала. Які зараз емоції?
- Основні - не розслаблятися, бо попереду матч-відповідь. Рахунок 2:1 ні про що не говорить, шанси 50 на 50. Взагалі такий результат для двоматчевого протистояння не дуже хороший, в Спліті буде важко. Гра там буде однозначно важче, ніж тут. Треба буде подолати тиск публіки і однозначно додати в самовіддачі.
Треба працювати над реалізацією. Було дуже багато моментів, коли необхідно забивати. Від того зараз і важко. Гра пішла не за нашим сценарієм, пропустили гол, але добре що переломили її, - цитує Ротаня офіційний сайт «Дніпра».
- Можна вже називати Шахова паличкою-виручалочкою?
- Дай Бог йому і далі забивати, всі ми тільки раді.
- Сьогодні на заміну в «Хайдуку» вийшов Артем Мілевський...
- Вітаємо його та бажаємо йому удачі, але, напевно, не в майбутній грі з нами. Ми прагнемо потрапити в груповий турнір Ліги Європи. Треба буде максимально викластися в матчі і реалізувати ті моменти, що створимо.