Шість екс-динамівців готуються до кубкової гри проти «біло-синіх»

Динамо Київ 22 Серпня, 18:47 1105
Шість екс-динамівців готуються до кубкової гри проти «біло-синіх»   | 19-27
Відразу шість колишніх гравців нашого клубу, які виступають зараз за клуб першої ліги «Зірка» (Кіровоград) готуються до майбутнього поєдинку 1/16 Кубку України проти «біло-синіх», який відбудеться 23 серпня.

Серед них: воротар Павло Поштаренко, захисники Вадим Родіна і Олексій Черемісін, півзахисники Віталій Сокуренко, Сергій Рожок і Артем Щедрий, який зовсім недавно переїхав у Кіровоград.