Тренер «Лєха»: «Ще два дні тому Теодорчик не міг нормально тренуватись»

Динамо Київ 22 Серпня, 19:08 1347
Тренер «Лєха»: «Ще два дні тому Теодорчик не міг нормально тренуватись»   | 19-27
Наставник познанського «Лєха» Кшиштоф Хробак розповів, що Лукаш Теодорчик в останні дні не тренувався з командою через пошкодження.

- Лише в четвер я отримав інформацію, що Лукаш залишить нашу команду. Ще два дні тому Теодорчик не міг нормально тренуватися, а в четвер він працював індивідуально з тренером по фізпідготовці. Відразу ж після цих занять він вирушив до Києва, - цитує Хробака «fc-dinamo.kiev.ua» посилаюяичсь на видання «SportoweFakty».

Нагадаємо, сьогодні «Лєх» офіційно підтвердив, що Теодорчик пройде медогляд в київському «Динамо».