- Лише в четвер я отримав інформацію, що Лукаш залишить нашу команду. Ще два дні тому Теодорчик не міг нормально тренуватися, а в четвер він працював індивідуально з тренером по фізпідготовці. Відразу ж після цих занять він вирушив до Києва, - цитує Хробака «fc-dinamo.kiev.ua» посилаюяичсь на видання «SportoweFakty».
Нагадаємо, сьогодні «Лєх» офіційно підтвердив, що Теодорчик пройде медогляд в київському «Динамо».