Колишній голкіпер познанського «Леха» Пйотр Мовлік прокоментував рішення Лукаша Теодорчика прийняти пропозицію київського «Динамо».
«Особисто я побоявся б їхати туди. Я б вибрав скромніше, але спокійніше життя», - наводить слова Мовліка fc-dinamo.kiev.ua з посиланням на видання SportoweFakty.