Чернігівська команда із Першої ліги доукомплектувалась напередодні кубкового матчу з «Дніпром».
Як стало відомо football.ua, першолігова «Десна» підсилилася двома гравцями. Перший з них - 28-річний захисник Олег Леонідов. Вихованець дніпропетровського футболу, який пограв за нікопольський «Електрометалург», южноукраїнську «Енергію», ФК «Севастополь», ФК «Львів», київську «Оболонь», охтирський «Нафтовик», МФК «Миколаїв», минулого сезону грав за ПФК «Суми» (13 матчів, 1 гол в Першій лізі).
Другий - 20-річний півзахисник Сергій Каркошкін. Вихованець київського «Арсеналу» після виступів в дублі столичного клубу засвітився в аматорському клубі «Торпедо» (Миколаїв), а останнім часом вдало виступав у складі «Локомотива» (Київ) в чемпіонаті Київської області. Влітку інтерес до цього гравця проявляло кілька професійних клубів, а також «Динамо-2».