Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував XSPORT обстріл клубного стадіону «гірників», який стався сьогодні о шостій ранку. На «Донбас Арені» після вибуху постраждала фасадна частина стадіону.
- Сергій Анатолійович, наскільки масштабні руйнування отримала «Донбас Арена»?
- Це сталося о шостій ранку. За фотографіями видно, що постраждала північно-західна частина стадіону, де знаходяться турнікети і глядачі заходять в чашу арени. Оцінити збиток поки складно. Зараз будемо вивчати ступінь руйнувань. Там постраждало і скло фасаду. Воно унікальне за своїм складом, тому його виробництво займе не один місяць. Крім того, серйозно постраждав енергоблок, який обслуговував арену. Розбираємося, яка апаратура пошкоджена і як це можна оперативно відновити.
- Зараз «Донбас Арена» знеструмлена від світла?
- Скажімо так, електроживлення надходить на стадіон в обмеженому обсязі.
- Фотографії руйнувань ви отримали від працівників стадіону або жителів Донецька?
- Від співробітників, жителям міста зараз явно не до цього.
- Ніхто зі співробітників «Донбас Арени» не постраждав під час вибуху?
- Ні. Там зараз працює обмежена кількість співробітників. «Донбас Арена» - досить великий, технічно складний комплекс, тому його функціонування треба хоча б мінімально підтримувати.
- Охорона «Донбас Арени» в разі нападу терористів має право застосовувати зброю?
- Ні, у них немає таких прав і можливостей. Що вони можуть зробити проти автоматів, танків і кулеметів?
- Яка, на ваш погляд, вірогідність можливих нападів на стадіон найближчим часом?
- На жаль, ніхто не знає, що може статися ще.
