«І знову «Динамо» та збірна України без Гармаша. Меніск. Шкода його. Дуже сильний півзахисник. Здоров'я Денису!» - написав у своєму Twitter Вацко.
Зазначимо, що через травму Денис Гармаш не зможе взяти участь у матчах збірної України проти Парагваю (3 вересня) і Словаччини (8 вересня).