Вацко: «І знову «Динамо» та збірна України без Гармаша»

Динамо Київ 23 Серпня, 11:55 1871
Вацко: «І знову «Динамо» та збірна України без Гармаша»  | 19-27
Відомий телекоментатор Віктор Вацко інформує, що Денис Гармаш отримав травму меніска.

«І знову «Динамо» та збірна України без Гармаша. Меніск. Шкода його. Дуже сильний півзахисник. Здоров'я Денису!» - написав у своєму Twitter Вацко.

Зазначимо, що через травму Денис Гармаш не зможе взяти участь у матчах збірної України проти Парагваю (3 вересня) і Словаччини (8 вересня).