Матч розпочався швидким голом «Динамо». Після діагоналі від Беланда на Безуса та пасу в дотик від Романа на Артема Кравця, форвард «біло-синіх», знову ж таки, в дотик відправив м’яч у сітку воріт. 0:1
«Зірка» дещо оговталась від пропущеного м’яча та на кілька хвилин діяла гостро, провівши декілька атак. В результаті, після перехоплення м’яча, автор першого голу Артем Кравець в штрафній суперника зібрав навколо себе кількох гравців кіровоградської команди, і, віддав пас, на Калітвінцева – то, приблизно з восьми метрів, подвоїв рахунок. 0:2.
За цим, на 15-ій хвилині, Олександр Рибка виправив свою же помилку, відбивши пенальті.
До перерви гра проходила в активному руслі: обидві команди атакували із запалом.
На старті другого тайму «Динамо» могло забити втретє, проте, зароблений Кравцем пенальті, Гусєву реалізувати не вдалося.
Продовжуючи активно атакувати, «біло-сині» потроїли перевагу – на 66-ій хвилині відзначився Драгович. 0:3
Після третього голу «Динамо» заспокоїлось і гра проходила переважно на половині киян.
Вже в компенсований час «Зірка» потішила своїх вболівальників, відквитавши один м'яч. 1:3.
В результаті, матч завершився перемогою «Динамо» - 1:3.
Протокол матчу взято з офіційного сайту «Динамо» Київ:
