Динамівці у складі України (U-18) поступилися у фіналі «Кубка Єжека» США

Динамо Київ 23 Серпня, 19:25 589
Динамівці у складі України (U-18) поступилися у фіналі «Кубка Єжека» США  | 19-27
Збірна України (U-18) у фіналі престижного турніру в Чехії «Кубка Єжека» поступилася у фіналі одноліткам з США. Єдиний гол, який і вирішив долю головного призу забив на 47-й хвилині зустрічі визнаний кращим гравцем змагань Муквелле Акале.

Отже, срібні нагороди у команді Олега Кузнєцова здобули динамівці: голкіпер Дмитро Фаст, захисники Богдан Михайличенко і Сергій Чоботенко, півзахисникиОлександр Тимчик іВолодимир Шепелєв, а також нападники Ростислав Таранухаі Олексій Щебетун.