Сьогодні, відігравши 12-ть матчів, виявилися наступні команди, які продовжуватимуть боротьбу за звання володаря Кубку України.
Київське «Динамо» впевнено обіграло кіровоградську «Зірку» з рахунком 1-3.
Шість команд УПЛ переграли своїх опонентів з перевагою в один м’яч:
«Миколаїв» — «Иллічівець» (Маріуполь) 0:1
«Десна» (Чернігів) — «Дніпро» (Дніпропетровськ) 0:1
«Реал Фарма» (Овідополь) — «Олімпік» (Донецьк) 0:1
«Нефтяник» (Ахтирка) — «Волинь» (Луцьк) 0:1
«Геліос» (Харков) — «Металург» (Запоріжжя) 0:1
«Оболонь-Бровар» (Київ) — «Шахтар» (Донецьк) 0:1
«Черкаський Дніпро» — «Говерла» (Ужгород) — 1:2
Розгроми своїм суперникам влаштували три команди Прем’єр-ліги:
«Нива» (Тернопіль) — «Ворскла» (Полтава) 1:5
«Чайка» (Чайки) — «Карпати» (Львів) 0:4
«Буковина» (Чернівці) — «Чорноморець» (Одеса) 0:4
Єдиним клубом УПЛ, який не зміг пробитися далі, став «Металург» (Донецьк), який поступився «Полтаві» 2-1.