Підсумки 1/16 Кубку України

Динамо Київ 23 Серпня, 20:01 2114
Підсумки 1/16 Кубку України    | 19-27
Вчора було зіграно перший матч 1/16 Кубку України, за підсумками якого до 1/8 фіналу потрапила «Олександрія».

Сьогодні, відігравши 12-ть матчів, виявилися наступні команди, які продовжуватимуть боротьбу за звання володаря Кубку України.

Київське «Динамо» впевнено обіграло кіровоградську «Зірку» з рахунком 1-3.

Шість команд УПЛ переграли своїх опонентів з перевагою в один м’яч:

«Миколаїв» — «Иллічівець» (Маріуполь) 0:1

«Десна» (Чернігів) — «Дніпро» (Дніпропетровськ) 0:1

«Реал Фарма» (Овідополь) — «Олімпік» (Донецьк) 0:1

«Нефтяник» (Ахтирка) — «Волинь» (Луцьк) 0:1

«Геліос» (Харков) — «Металург» (Запоріжжя) 0:1

«Оболонь-Бровар» (Київ) — «Шахтар» (Донецьк) 0:1

«Черкаський Дніпро» — «Говерла» (Ужгород) — 1:2

Розгроми своїм суперникам влаштували три команди Прем’єр-ліги:

«Нива» (Тернопіль) — «Ворскла» (Полтава) 1:5

«Чайка» (Чайки) — «Карпати» (Львів) 0:4

«Буковина» (Чернівці)«Чорноморець» (Одеса) 0:4

Єдиним клубом УПЛ, який не зміг пробитися далі, став «Металург» (Донецьк), який поступився «Полтаві» 2-1.