Головний тренер кіровоградської «Зірки» Анатолій Бузник у флеш-інтерв'ю телеканалу «Футбол 1» підбив підсумок сьогоднішнього матчу своєї команди проти київського «Динамо» (1: 3) в 1/16 фіналу Кубка України.
«Самовіддача - це, звичайно, добре, але її однієї мало. Адже ми сьогодні грали з лідером українського футболу. Майстерність київського «Динамо» набагато вище. В якихось моментах ми це компенсували самовіддачею, але, повторюся, цього мало. Щоб на рівних грати з такими суперниками, як київське «Динамо», потрібно набагато краще виконувати технічні та тактичні моменти.
У нас були проблеми в центрі оборони, ми пропустили швидкий м'яч, та й ще було багато моментів, які могли закінчитися реалізацією з боку «Динамо». Але ми знаємо всі наші проблеми, над ними треба працювати. Крім того, будемо намагатися зробити максимум, щоб доукомплектувати команду якісними футболістами.
Позитивний же момент цієї гри для нас в тому, що ми спочатку налаштовували хлопців на те, щоб вони грали, а не відбивалися. У підсумку, вважаю, сьогодні було свято для вболівальників. Ми дійсно спробували грати, спробували створювати і реалізовувати моменти. На жаль, не зуміли реалізувати пенальті (щоправда, аналогічна осічка була і у «Динамо»). Були у нас і інші моменти. Але майстерність наших футболістів залишає бажати кращого. Над цим будемо і працювати», - цитує Бузника «dynamo.kiev.ua».