Луїс Адріано: «Вилізла натура вболівальників ... Динамо!»

Динамо Київ 23 Серпня, 21:20 3875
Луїс Адріано: «Вилізла натура вболівальників ... Динамо!»   | 19-27
Форвард «гірників» про поєдинок з «Оболонню-Броварем».

- Луїс, як так вийшло, що протягом 90 хвилин ви не могли забити команді з Другої ліги?

- Просто суперник дуже добре оборонявся, і всі наші плани були порушені. Ми хотіли забити, але кияни рубали це бажання на корені. На щастя, нам вдалося відправити м'яч у сітку на 92-й хвилині. Хочу привітати всю команду з цією перемогою!

- Чому довелося перебивати пенальті? І яке це - бити одинадцятиметровий вдруге?

- Щось було не так в перший раз, і суддя сказав перебивати. Я абсолютно спокійно це зробив.

- У тебе що, залізні нерви?

- Ні, я нервував, але несильно. Впевнено зміг забити з другого разу, все добре.

- Відразу задумав пробивати так само? Як перебудовувався на другий удар?

- Уперше вдарив у лівий від себе кут. А коли пробивав вдруге, то вирішив: воротар подумає, що я буду бити в інший кут, а я його обману!

- На виході з поля вас обливали водою, кидали в голови пляшки ...

- Хочу сказати, що це сором! Велика частина людей, які сьогодні прийшли на стадіон, - вболівальники ... «Динамо». Вони дуже хотіли, щоб ми програли. А ми перемогли. Ось їх натура і вилізла! Соромно за їх поведінку, - поскаржився Адріано прес-службі «Шахтаря».