Воротар донецького «Шахтаря» Андрій П'ятов розповів про інцидент у перерві матчу 1/16 фіналу Кубка України, в якому «Оболонь-Бровар» приймала «гірників».
«Що трапилось у перерві? Навіть і не знаю, що там сталося. Начебто їх тренер накинувся на Мірчу Луческу, а Тарас Степаненко кинувся захищати Містера... А в цілому було дуже неприємно. Моя сім'я сьогодні була на стадіоні: дружина з маленькими дітьми. І вони тут наслухалися такого! Дуже негарно.
Щодо результату, то все заслужено. Тим більше пенальті був стовідсотковий не тільки в другомутаймі, але і в першому», - цитує П'ятова «Футбол 24».
Нагадаємо, «Шахтар» пробився в 1/8 Кубка України завдяки реалізованому Луїсом Адріано пенальті.