Головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук на прес-конференції після кубкового матчу проти «Бувовини» відповів на питання журналістів стосовно планів одеського клубу на сезон.
«Ви трохи забігаєте вперед, ми зараз не можемо дивитися так далеко. У нинішньому розіграші ми вже не граємо. Завдання перед собою, зрозуміло, ставимо. Але це ще дуже і дуже далеко. Зараз ми повинні застосовувати більш локальні підходи в плані постановки задач. Йти крок за кроком. Адже у нас попереду ще дуже багато роботи, і на даний час ми повинні просто проаналізувати гру з «Буковиною», зробити висновки, щоб ще краще зіграти 30 серпня з «Динамо» (Київ). І так - крок за кроком», - цитує Григорчука офіційний сайт «Чорноморця».