Півзахисник кіровоградської «Зірки» Ігор Загальский в інтерв’ю для 1927.com.ua підбив підсумки матчу 1/16 Кубку України проти київського «Динамо».
Хочу сказати величезне спасибі вболівальникам, котрі підтримували команду протягом всієї гри! Хочеться, щоб стадіон завжди так заповнювався, а ми будемо намагатися їх радувати перемогами!
Що стосується самого матчу, то результат закономірний. «Динамо» переграло нас за рахунок класу, майстерності. Ми хотіли більше контролювати м'яч та гру, але, повторюся, - у «Динамо» клас вище і це було дуже важко зробити. Ви самі бачили, що ми не ставили ніякий «автобус», а грали.
- Який момент зустрічі можеш назвати переломним?
- Я не думаю, що нас надломив якийсь момент. Ми все одно «не опустили руки» після пропущених голів і прагнули викладатися на всі 100% до фінального свистка.
- Задоволенні самовіддачею? Що сказав тренер після матчу?
- Своєю – навіть незнаю. Про це не мені судити, а команди в загальному – задоволений. Тренер? Просто подякував за гру
- Які у були емоції після фінального свистка?
- Навіть після поразки - позитивні!
- З ким вдалося обмінятися футболкою після матчу?
- С Драговичем.
Розмовляв Ігор Гусаков