Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь, підопічні якого вчора у рамках Кубка України поступилися «Дніпру» (0:1), іронізує з приводу непоблажливого жереба, який постійно зводить його команду з грандами вітчизняного футболу.
- Вам не щастить з жеребкуванням: то «Шахтар» приїздив, тепер «Дніпро». Замовляйте суперника на наступний рік!
- (Сміється) Тепер «Динамо» Київ, напевно. Може, з третього разу пройдемо топ-команду, - сказав Рябоконь у ефірі телеканалу «Футбол 1».