В «Шахтарі» приблизно оцінили збитки від пошкодження «Донбас Арени». Нагадаємо, вчора стадіон зазнав обстрілу.
- Два снаряди потрапили: один в північно-західну частину «Арени», другий - в енергетичний центр. Постраждали комунікації, вхідна група турнікетів, монітори, зовнішнє остеклененіє, оббивка, кабелі. Це що стосується стадіону, а в енергоцентрі постраждали кулери.
Сьогодні-завтра у нас вже буде точний перелік того, що потрібно міняти. Тоді вже будемо підключатися до цих процесів, - цитує гендиректора «Шахтаря» Сергія Палкіна terrikon.com.
- Примірний розмір збитків?
- Думаю, близько мільйона доларів.