Рінат Білялетдінов: «Мені шкода Єрьоменка»

Світовий футбол 24 Серпня, 12:32 2221
Рінат Білялетдінов: «Мені шкода Єрьоменка»    | 19-27
Головний тренер казанського «Рубіна» Рінат Білялетдінов - про ситуацію стосовно трансферу Романа Єрьоменка.

- Коли проясниться ситуація з Єрьоменком?

- Це питання до керівництва. Мені шкода Рому. Я його чекав ще в кінці червня, чекав на збір до Австрії, але я зрозумів так, що рулить ситуацією не він сам, - цитує Білялетдінова офіційний сайт «Рубіну».