Луческу: Я і не думав залишати «Шахтар»

Футбол України 24 Серпня, 13:14 1123
Луческу: Я і не думав залишати «Шахтар»   | 19-27
Гогловний тренер «Шахтаря» прокоментував інформацію іноземних ЗМІ про те, що він нібито шкодує про продовження контракту з донецьким клубом.

«Можливо, газета, яка опублікувала це, навіть і не існує, я не знаю. Турецька преса завжди щось вигадує, виходячи з власних інтересів. По-перше, я ні з ким з них не розмовляв. Я залишився тут, в «Шахтарі». Причому залишився з усією душею! Навіть при зустрічі з президентом у нас не йшла розмова про те, залишаюся я чи ні. Ми міркували більше про те, як організувати наш побут, де ми будемо жити, як взагалі буде проходити сезон. Тому ніяких сумнівів не було. Я вже неодноразово про це говорив. Але, на жаль, кожен намагається інтерпретувати ситуацію по-своєму. Багато журналістів хочуть повідомити щось таке, що, на їх думку, обов'язково повинно мати місце.

Напевно, всі чекали, що я підпишу контракт з турецьким клубом. Хоча я відразу сказав, що бажаю залишитися в «Шахтарі» і вдало пройти з командою такий непростий рік. Хтось узяв та від себе придумав пояснення, щоб вся преса зреагувала. Думаю, інтернет і всі інші ЗМІ тільки й чекали, щоб підхопити цю інформацію і далі її розтиражувати. Не хотілося б навіть на такі речі відповідати, адже ще багато розмов з цього приводу буде», - цитує Луческу прес-служба «Шахтаря».